Українські команди вибороли 8 та 19 місця на глобальному фіналі всесвітньої олімпіади креативності Destination Imagination у США.

Про це повідомили тренерки команд Ольга Морозова та Анна Широкова.

На заході були представлені понад 500 команд з 13 країн світу. 

«Дотепер не можу повірити, що це сталося! Наша велика авантюра — поїздка з дитячою командою «Блискавки» на глобальний фінал всесвітньої олімпіади креативності до США — відбулася! Це була неймовірно цікава та складна пригода. Ми подолали нереальну кількість перешкод та труднощів. Деколи здавалося, що варто зупинитися і мета не буде досягнута», — поділилася враженнями Анна Широкова.

Участь у глобальному фіналі представники України беруть не вперше. Але вперше українці потрапили в топ 10 у форматі офлайн.

Destination Imagination – найбільша у світі програма з креативності для дітей та молоді, започаткована в США у 1982 році. Програма охоплює 42 країни, понад 200 000 учасників, 38 000 волонтерів з цілого світу та понад 2 мільйони випускників. Програма націлена на підготовку учнів до професійних викликів ХХІ століття, виховання майбутнього покоління інноваторів та лідерів.

В Україні вже п’ятий рік поспіль проходить національний етап олімпіади. У ньому беруть участь учні віком від 6 до 18 років. За цей час у заході взяли участь 152 команди, а це 968 осіб з різних областей нашої країни. Організатором національного етапу виступає Мала академія наук України.

Поділитися цією статтею