Три проєкти з України стали переможцями на міжнародному молодіжному конкурсі Global Youth Science and Technology Bowl. Молоді винахідники вибороли одне перше місце та нагороджені двома спеціальними призами. Міжнародний студентський конкурс із біології, хімії, фізики та техніки в Гонконзі відбувся цьогоріч в онлайн-форматі, передає МОН

Судді розглянули 74 проєкти з біології, хімії, фізики та інженерії.

Олександр Роменський виборов перше місце за розробку навчально-тренувального мультикоптерного комплексу «МЕТЛА» з метою підготовки спецiалiстiв безпiлотної авіації.

Олег Бєлоус і Владислав Крамаренко були нагороджені спеціальним призом за свій винахід AI Fresh Station  домашній прилад зі штучним інтелектом для вирощування екозелені та спеціальний мобільний додаток для управління ним.

Володимир і Юлія Анісімови теж отримали спеціальний приз за розробку роботизованої платформи «Ротар» з камерою та VR-окулярами, що керується за допомогою джойстика.

Конкурс, організований Федерацією молодіжних груп Гонконгу, має на меті демонстрацію світових молодіжних наукових досягнень та інновацій. Наукові таланти всього світу могли позмагатися за призи зі своїми науковими доробками та прототипами.

Поділитися цією статтею
Автор: