Збірна українських школярів виборола найбільшу кількість нагород серед 20 країн-учасниць на Всесвітніх іграх з єдиноборств Combat Games. Фінал змагань пройшов 19 червня у Будапешті.
«Переконаний, що з такою молоддю нам вдасться побудувати успішне майбутнє та позитивний імідж України на міжнародній арені», — зазначив заступник міністра освіти і науки Роман Греба.
Змагання проходили в п’яти видах спорту — вільній боротьбі, греко-римській боротьбі, дзюдо, карате і тхеквондо.
До складу української збірної увійшли понад 70 учнів з 17 регіонів країни, які вибороли 12 золотих, 20 срібних і 20 бронзових медалей.
![Новини: Українські школярі вибороли 52 медалі на спортивних змаганнях в Угорщині](https://osvitoria.media/wp-content/uploads/2019/06/5d0a5913ed096728115799.jpg)
![Новини: Українські школярі вибороли 52 медалі на спортивних змаганнях в Угорщині](https://osvitoria.media/wp-content/uploads/2019/06/5d0a591424eb7399280376.jpg)
![Новини: Українські школярі вибороли 52 медалі на спортивних змаганнях в Угорщині](https://osvitoria.media/wp-content/uploads/2019/06/5d0a590b1db85578028263.jpg)
![Новини: Українські школярі вибороли 52 медалі на спортивних змаганнях в Угорщині](https://osvitoria.media/wp-content/uploads/2019/06/5d0a59146015c624046075.jpg)
![Новини: Українські школярі вибороли 52 медалі на спортивних змаганнях в Угорщині](https://osvitoria.media/wp-content/uploads/2019/06/5d0a5914b3866352194912.jpg)
![Новини: Українські школярі вибороли 52 медалі на спортивних змаганнях в Угорщині](https://osvitoria.media/wp-content/uploads/2019/06/5d0a5913e44e6420527452-1-1.jpg)
Автор фото – прес-служба Міністерства освіти і науки України