Українська збірна завоювала 112 медалей на ХVІІ Всесвітній літній Гімназіаді, посівши перше місце у медальному заліку. Про це повідомляє МОН.
Понад 100 українських школярів віком від 14 до 17 років виграли 39 золотих, 39 срібних та 34 бронзові медалі. Члени української збірної виступили у 17 видах спорту, серед яких бокс, легка атлетика, вільна боротьба, художня гімнастика, фехтування, дзюдо, теніс, петанк, плавання, карате, спортивна аеробіка, стрільба з лука, велосипедний спорт, шахи тощо.
Змагання проходили з 2 до 9 травня в місті Марракеш у Королівстві Марокко. Це була перша Гімназіада, проведена на африканському континенті. Гімназіада це змагання для спортсменів-школярів з усього світу, що вперше було проведено у 1974 році в Німеччині і проходить під егідою Міжнародної федерації шкільного спорту (ISF).
![Новини: Українські школярі перемогли на Гімназіаді в Марокко 5af2eff5600de604492873](https://osvitoria.media/wp-content/uploads/2018/05/5af2eff5600de604492873.jpg)
![Новини: Українські школярі перемогли на Гімназіаді в Марокко 5af2eff5573cd030994242](https://osvitoria.media/wp-content/uploads/2018/05/5af2eff5573cd030994242.jpg)
![Новини: Українські школярі перемогли на Гімназіаді в Марокко 5aeda082d16fd274909056](https://osvitoria.media/wp-content/uploads/2018/05/5aeda082d16fd274909056.jpg)