13–14 червня в Києві відбудеться INSCIENCE Conference — науково-популярна та deep tech-конференція, яка збере понад 1000 учасників і міжнародних спікерів, зокрема представників SpaceX, OpenAI та NASA, повідомили організатори.

У програмі дводенної події:

  • виступи науковців із України, Великої Британії, США та Італії,
  • інтерактивні майстер-класи, 
  • виставка стартапів.

Серед ключових тем — космічні запуски та транспорт, штучний інтелект, науково-фантастичне кіно й література, природні заповідники та інші напрями.

Спікери: космос, наука і наукова фантастика

Серед спікерок космічного блоку — Вероніка Нікітіна, яка пройшла шлях від навчання в Харківському авіаційному інституті до позиції старшої інженерки з запусків у SpaceX.

Із США до Києва приїде Пол Саттер — астрофізик, автор подкасту «Ask the Spaceman», радник NASA та консультант серіалів із всесвіту «Зоряного шляху».

Про науку та вигадку в українському науково-фантастичному кіно розповість режисер фільму «Ти — космос» Павло Остріков.

Тему сучасної фікшн-літератури розкриє письменник Ілларіон Павлюк, автор книжок «Танець недоумка» та «Книга Еміля».

Окремий фокус — штучний інтелект і медицина

Окремий блок конференції буде присвячений AI & Data Science. Його ексклюзивним партнером виступає компанія MacPaw.

Серед спікерок — Вікторія Олійник, керівниця команди Forward Deployed Engineering в OpenAI та випускниця Оксфордського університету.

Хедлайнерка напряму здоров’я — Софія Чайковська, трансплантологиня та серцево-судинна хірургиня, яка проводить унікальні операції з трансплантації серця.

Про збереження природи та розвиток локального туризму говоритиме Євген Довгалюк — засновник Центру вивчення і збереження природи, культури і архітектури «Озеро Супій».

Умови участі та безпека

З міркувань безпеки точну локацію проведення заходу в Києві учасники отримають за день до події. На місці буде облаштоване укриття.

Для військових і їхніх родин передбачений безкоштовний вхід: захисники й захисниці, їхні партнери та діти можуть скористатися промокодом INSCIENCE100.

Довідка про подію

Конференція INSCIENCE проходить уп’яте та щороку об’єднує понад 1000 учасників, близько 50 спікерів і 30 стартапів та винаходів у межах виставки. Організатор події — громадська організація INSCIENCE за підтримки MacPaw (ексклюзивного партнера напряму AI & Data Science), а також Tokarev Foundation, Pechersk International School Kyiv та KSE Foundation.

Деталі та реєстрація — на сайті.

Джерело: сайт конференції.

Читайте також:Наукові пригоди та віртуальні мандрівки: як повернути дітям жагу до навчання?

Поділитися цією статтею
Автор: Кричковська Галина