Абітурієнт із Черкащини Олександр Гонтар проїхав понад 700 км (з них 500 км на велосипеді) до Львова, щоб подати документи на навчання в Львівський торговельно-економічний університет.
Про це повідомили в пресслужбі університету.
Хлопець родом із с. Руська Поляна Черкаської області. Олександр подав документи до університету на спеціальність «Економіка» ОПП «Бізнес економіка» на бакалавра.
![Новини: Українець проїхав 500 км на велосипеді, щоб подати документи в університет](https://osvitoria.media/wp-content/uploads/2020/09/1c32d1bdc6b6e95974fb68d9d068380f-1.jpg)
«Обрав Львів, оскільки мене зацікавила мальовнича архітектура стародавнього міста, наявність цікавих місць для подорожей та духовного відпочинку. Впевнений, що обрана мною спеціальність та освітня програма дасть змогу в майбутньому стати висококваліфікованим фахівцем у сфері економіки, бізнесу та торгівлі», — розповідає хлопець.
Слід відзначити, що Олександр планує повертатися додому лише на велосипеді через Київ.
Нагадаємо, через ситуацію з поширенням коронавірусної інфекції цього року МОН дозволило вступникам подати документи через електронну пошту, підписавши відповідні сканкопії спеціальним електронним підписом, або надіслати звичайною поштою.
Освітній процес у закладах вищої освіти розпочався 1 вересня для старших курсів, 15 вересня — для першокурсників бакалаврату та магістратури (але заклад вищої освіти може ухвалити рішення про початок навчального процесу з будь-якої дати).