З моменту запуску застосунку його завантажили вже майже 90 тисяч разів.

Завдяки йому діти вчаться через пізнавальні відеоуроки, розроблені за підходами мікронавчання. Кожне заняття підкріплено інтерактивними мінііграми й завданнями. Для проходження уроків та завдань застосунок не потребує доступу до інтернету, тож з його допомогою можна безперешкодно навчатися в укриттях.

Протягом 2023 року в застосунку відбулися значні оновлення функцій і контенту. Так, окрім математики, стали доступними уроки з читання для першого семестру, що наповнені творами понад 20 відомих українських дитячих авторів. Крім версії для смартфона та планшета тепер є версія для комп’ютера. Для вчителів зʼявилася можливість підʼєднати до «Вивчаю — не чекаю» власний кабінет у Google Classroom, де вони можуть відстежувати прогрес учнів і керувати освітнім процесом.

У грудні в застосунку з’являться уроки з математики й читання для третьої чверті всіх класів початкової школи. Тож одразу після зимових канікул діти зможуть продовжити опановувати шкільну програму. А навесні в застосунок завантажать уроки четвертої чверті. Таким чином повна навчальна програма з математики й читання стане доступною для всіх класів початкової школи.

Застосунок «Вивчаю — не чекаю» — це навчальна гра, у якій дитина вчиться за допомогою пізнавальних відеоуроків, розроблених за підходами мікронавчання. Застосунок «Вивчаю — не чекаю» створили міжнародна організація War Child Holland та ГС «Освіторія» на замовлення Міністерства освіти і науки України. Проєкт реалізується за підтримки міжнародних організацій: FourFold Foundation, Jacobs Foundation, OTTO Foundation, Plan International, Roger Federer Foundation, UBS Optimus Foundation, World Vision International.

Завантажити «Вивчаю — не чекаю» на телефон, планшет, ноутбук або комп’ютер можна за посиланнями: App Store, Google Play та Windows.

Поділитися цією статтею