НМТ 2024 вступники складатимуть з 14 травня до 25 червня під час основної сесії та з 11 до 19 липня — додаткової.

Про це повідомили в МОН.

Учасники основної сесії отримають результати до 2 липня, а додаткової — до 26 липня. Основна реєстрація вступників на іспит триватиме з 14 березня до 11 квітня. 

Раніше в МОН зазначили, що:

  • узяти участь у НМТ можуть вступники, які мають повну загальну середню освіту або завершать здобувати її цього року та зареєструються на НМТ за всіма правилами;
  • зареєструватися на НМТ можна на сайті УЦОЯО. Там треба ввести персональні дані, додати необхідні документи та, окрім трьох основних предметів, обрати один вибірковий. Під час реєстрації необхідно обрати місце для складання НМТ. Скласти НМТ можна як в Україні, так і за кордоном. Однак про терміни реєстрації досі невідомо.

«Знати та розуміти історію своєї країни, наші виклики і перемоги — це база в усі часи, а у воєнний час це також і питання національної безпеки. Водночас зробили все, щоб повідомити про обовʼязковість складання історії України як раніше. Тож уже з вересня старшокласники могли почати підготовку», — раніше прокоментував необхідність третього обов’язкового предмета Оксен Лісовий.

У визначений день у ТЕЦ потрібно скласти чотири предмети, при цьому на кожен тест відведено 60 хвилин. Після складання перших двох предметів передбачено перерву тривалістю 20 хвилин. Детальніше ознайомтеся з Порядком проведення НМТ 2024, щоб знати свої права та обовʼязки під час тестування.

Поділитися цією статтею