Національний центр «Мала академія наук України» запрошує працівників сфери освіти взяти участь у тренінгу з розвитку креативного мислення засобами методики «Філософія для дітей», який відбудеться в Києві 24-25 жовтня 2017 року.

Методика «Філософія для дітей» з’явилася в 1970-х роках і полягає в тому, щоб навчати дітей розмірковувати, вести дискусію, вибудовувати аргументи, бути відкритим до аргументів співрозмовника. Базовою складовою методики «Філософія для дітей» є сократівський діалог. У суспільній перспективі методика готує учнів до свідомої і відповідальної участі в демократичному устрої, який спонукає громадянина самостійно приймати рішення. Її кінцевою метою є формування критичного, креативного та турботливого мислення (critical, creative, caring thinking). Сьогодні «Філософія для дітей» застосовується в освітніх процесах у близько 85 країнах.

Провідними тренерами школи будуть:

  • почесний професор Гьонсанського Національного університету, експерт з методики «Філософія для дітей» (м. Джинджу, Південна Корея),
  • Віце-президент Міжнародної організації «Філософія для дітей країн Азії та Океанії» Джінван Парк,
  • кандидат філософських наук, український експерт з методики «Філософія для дітей» Юлія Кравченко.

Місце проведення буде повідомлено додатково.

Участь у тренінгу є платною. Вартість становить – 1400 грн, що включає навчання, роздаткові матеріали та каву-брейк. Для вчителів державних загальноосвітніх шкіл вартість навчання становить 500 грн.

Після завершення навчання видається сертифікат.
Кількість місць – обмежена. Обов’язкова реєстрація за відповідною електронною формою. Реєстрація триває до 22 жовтня 2017 року.
Додаткову інформацію можна отримати за електронною адресою culturaldiplomacy.ua@gmail.com.

 

Поділитися цією статтею