У Києві на фестивалі Atlas Weekend презентували онлайн-радіо «П.О.Р.Ш.» для учнівської молоді Києва. Про це повідомив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський.

Радіо «П.О.Р.Ш.» представляє нову концепцію шкільного радіомовлення, де кожен зможе стати новою зіркою радіоетеру.

Абревіатура назви «П.О.Р.Ш.» розшифровується як перше онлайн-радіо «Школа». Проєкт ініційований КНП «Освітня агенція міста Києва».

Валентин Мондриївський зазначив, що вже з 1 вересня столичні школярі зможуть спробувати себе в радіожурналістиці. З дітьми працюватимуть професійні радіоведучі, медіапсихологи та медіаексперти, які ділитимуться своїм досвідом і порадами.

«Усі охочі матимуть можливість дослідити механізми створення інформаційних потоків, розробляти власні авторські програми та складати музичні підбірки. Окрім того, школярів навчатимуть медіаграмотності, критичного мислення, а також розкажуть про основи журналістської етики», — розповів директор КНП «Освітня агенція міста Києва» Бадрі Лолашвілі.

Також він розповів, що найближчим часом в етері радіо «П.О.Р.Ш.» з’явиться блок новин, завдяки якому можна буде дізнатися про найактуальніші освітні події Києва.

Поділитися цією статтею