Радіодиктант національної єдності 2023 відбудеться 27 жовтня — у День української писемності та мови.

Про це повідомляє «Суспільне».

Раніше його проводили 9 листопада. Але згідно з Указом Президента відтепер День української писемності та мови відзначатимуть 27 жовтня. Цьогоріч Радіодиктант будуть проводити вже в 23 раз.

«Завдяки можливостям Суспільного Мовлення кожен охочий може долучитися до написання радіодиктанту з будь-якого континенту нашої планети. Але для нас особливо важливо зараз об’єднати всіх наших земляків: тих, хто був змушений покинути свої домівки й виїхати за кордон, тих, хто лишився, попри небезпеку, й тих, хто перебуває на тимчасово окупованих територіях», — коментує Дмитро Хоркін, член правління Суспільного Мовлення, відповідальний за платформи радіо, телебачення та диджиталу.

Де слухати радіодиктант:

Хто читатиме цьогорічний диктант і хто стане його автором наразі невідомо. Минулого року текст радіодиктанту «Твій дім» написала Ірина Цілик, українська письменниця і режисерка, членкиня Українського ПЕН. Читала диктант народна артистка України Ада Роговцева. А загалом до нього у 2022 році долучилися понад пів мільйона людей на шести континентах. Організатори отримали на перевірку понад 40 тисяч робіт.

Поділитися цією статтею