Цього тижня у столиці розпочнуть вакцинувати працівників освітніх закладів. Для цього буде підготовлено 10 вакцинальних центрів у кожному районі міста. Про це повідомляють на Офіційному порталі КМДА.

«У кожному районі визначать навчальний заклад, на базі якого створять центр вакцинації. Найбільш пристосовані для цього шкільні спортивні зали. Там можна оптимально відпрацювати логістику вакцинальної сесії. Фахівці Держпродспоживслужби спільно з керівництвом навчального закладу та працівниками районних секторів охорони здоров’я налагодять процес вакцинації у центрах. У кожному центрі працюватимуть одна або дві вакцинальні бригади, залежно від кількості охочих щепитися, — розповів Микола Поворозник, перший заступник голови КМДА.

Він зауважив, що вакцинуватимуть винятково працівників закладів освіти.

«Попередньо ми провели опитування щодо згоди на вакцинацію. І наразі маємо визначену потребу у вакцинах у районах. Усіх освітян, хто виявив бажання щепитися, попередять про місце та час проведення вакцинації», — зазначив Микола Поворозник.

Він нагадав, що вакцинуватимуть працівників освіти вакцинами Pfizer, які надійдуть відповідно до розподілу Міністерства охорони здоров’я.

Фото https://ua.depositphotos.com.

Поділитися цією статтею