Серію коміксів для школярів створили Мінздоров’я та Інститут когнітивного моделювання, щоб нагадати: необхідно носити захисні маски та користуватись антисептиками.
Ці правила є обов‘язковими для всіх. І школярам, які проводять багато часу в закритому приміщенні, сидять поруч за партами та користуються шкільним приладдям, про це необхідно нагадувати якомога частіше. Тому комікси розішлють в українські школи та поширюватимуть у соцмережах, повідомляють на сайті МОН.
![Новини: Створили комікси для школярів про коронавірус](https://osvitoria.media/wp-content/uploads/2020/10/5f7d9d562657e158939398.jpg)
![Новини: Створили комікси для школярів про коронавірус](https://osvitoria.media/wp-content/uploads/2020/10/5f7d9d570bf4c380946217.jpg)
![Новини: Створили комікси для школярів про коронавірус](https://osvitoria.media/wp-content/uploads/2020/10/5f7d9d5758272558450972.jpg)
![Новини: Створили комікси для школярів про коронавірус](https://osvitoria.media/wp-content/uploads/2020/10/5f7d9d586642e322497285.jpg)
![Новини: Створили комікси для школярів про коронавірус](https://osvitoria.media/wp-content/uploads/2020/10/5f7d9d5938185459474303.jpg)