У Києві пройде перший в Україні математичний табір для вчителів. У суботу 23 березня талановиті педагоги з математики з усієї України зберуться з ініціативи математичного товариства Kontora Pi. Вчителі займатимуться олімпіадною математикою та відточуватимуть викладацьку майстерність.

«Уже два роки проводимо для талановитих школярів-математиків з метою їхнього всебічного розвитку, але з чітким фокусом на олімпіадну математику. Цього року вирішили, що талановитих школярів повинні навчати талановиті вчителі — тому зробили перший табір для них, — розповідає засновник спільноти Петро Чернишов.

25 учасників відібрали із 150 конкурсних заявок. Цього літа відбудеться також третій табір для математично обдарованих школярів 14-17 років.

Kontora Pi — це спільнота, яка об’єднує талановитих математиків — як школярів, так і вчителів. Мета організації — поліпшити українську освіту та посилити олімпіадний математичний рух.

Торік в Україні 20% школярів провалили ЗНО з математики. Водночас українці здобули четверте місце на міжнародній олімпіаді з математики – після США, Росії та Китаю.

Поділитися цією статтею
Автор: