Стартував набір на програму Школа освітніх управлінців 2.0

Громадська спілка «Освіторія» та Києво-Могилянська бізнес-школа відкривають програму для лідерів, які готові брати відповідальність та змінювати освітню систему. Заявки приймаємо до 20 лютого, а директори державних та комунальних шкіл мають змогу отримати грант на навчання.

Кого ми шукаємо?

Школа освітніх управлінців — це 5-модульна навчальна програма для директорів державних і приватних шкіл, засновників і ключових менеджерів освітніх неурядових організацій, керівників департаментів і управлінь освіти, засновників освітніх стартапів, які:

  • відчувають брак управлінських навичок, проте прагнуть бути сучасними управлінцями, спроможними керувати освітніми системами;
  • відкриті до змін та готові виходити на новий лідерський рівень в управлінні та розвитку своїм закладом/організацією/проєктом;
  • прагнуть більшого залучення в освітні процеси вчителів, батьків, учнів та генерації ними нових ідей;
  • шукають місце власної освітньої системи у більших системах: хто ми? для кого? про що?
  • готові інвестувати свій час (~40 год/місяць протягом 4 місяців) та особистий ресурс для досягнення найкращого результату від освітнього досвіду на програмі.

Що передбачає програма?

Окрім освітніх модулів, учасники відвідають унікальні навчальні заклади України та будуть переймати досвід провідних експертів бізнес-школи та найкращих освітян-практиків. А головне — розберуть реальні навчальні кейси з українського та міжнародного досвіду та захистять власний фінальний проєкт.

Як отримати грант на навчання?

Але це ще далеко не все! Адміністрації державних та комунальних закладів можуть отримати грант у розмірі 75 % вартості навчання. Для цього варто зробити три прості кроки:

  • детально заповнити заявку та вказати, що ви претендуєте на грант;
  • написати есе на тему, яку ви отримаєте одразу після заповнення анкети;
  • успішно пройти співбесіду.

Чекаємо на ваші заявки — давайте змінювати освітню систему в Україні разом!

Деталі та реєстрація на Школу за посиланням.

Маєте запитання чи просто вагаєтесь? Охоче відповімо та змотивуємо за телефоном 0(95)4695839 або поштою asm@osvitoria.org.

Поділитися цією статтею