До участі у Всеукраїнському конкурсі етноблогерів у межах Відзнаки імені Олександра Капіноса запрошують дітей та підлітків від 7 до 17 років з усієї України, повідомляють на сайті Музею Майдану.

Організатори конкурсу хочуть заохотити дітей створювати контент на тему української традиційної культури у соціальній мережі Instagram. Таким чином популяризуватимуть вивчення і збереження культурної спадщини українського народу — живих давніх традицій, звичаїв, обрядів, народних танців та пісень, гри на традиційних народних інструментах, народних ремесел.

Усі, хто зареєструється на участь у конкурсі до 25 квітня, матимуть можливість зустрітися онлайн з відомими українськими TikTok- та Instagram-блогерами, учасниками проєкту «Галас»: Данилом Гайдамахою (відомий під псевдонімом «Чорнобровий», який своїми відео надихає людей говорити українською), Тетяною Фірлей, Анастасією Марчук, дізнатися про їхній досвід та отримати дієві поради про те, як вести блог, аби зацікавити читачів і зробити свої відео вірусними.

Переможцям організатори готують подарунки — смартфони і запрошення на майстер-клас з відеомонтажу.

Умови участі й теми для етноблогу — за посиланням.

Подати заявку потрібно до 30 травня, а надіслати звіт до 31 травня. Результати конкурсу будуть оголошені у період з 11 по 20 червня 2021 року.

За детальною інформацією щодо конкурсу можна звернутися на електронну пошту vydznaka.kapinos@gmail.com або через сторінки відзнаки у Facebook чи Instagram.

Відзнаку імені Олександра Капіноса засновано у 2018 році. Проєкт ініціювала громадська організація «Родина Героїв «Небесної Сотні». Відзнака реалізується у партнерстві з Національним меморіальним комплексом Героїв Небесної Сотні — Музеєм Революції Гідності, Національним центром народної культури «Музей Івана Гончара» та Мистецьким об’єднанням «Глечик».

Олександр Капінос — Герой Небесної Сотні, Герой України. Мешкав у селі Дунаїв Кременецького району Тернопільської області. Навчався у Львівському лісотехнічному інституті. Голова громадської організації «Патріот Волині». У 2012 році брав участь в акціях протесту проти «мовного закону», голодував упродовж 12 днів. Під час Революції Гідності належав до сотні «Волинська Січ». За незламний дух мав псевдо «Кремінь». Під час протистояння на Майдані в ніч із 18 на 19 лютого його поранили. Помер у лікарні після операції. Олександрові Капіносу було 29 років.

Поділитися цією статтею