Математика та англійська мова — найскладніші предмети для українського школяра. Такого висновку дійшли аналітики сервісу BUKI School, дослідивши попит на репетиторів упродовж року.

Репетитори з математики виявилися найбільш затребуваними для позашкільного навчання дітей. На сайті bukischool.com.ua на їх пошук припадає близько 39% усіх запитів. Із цим показником може позмагатись лише англійська мова. Майже 35% запитів припадає саме на вчителів з англійської.

При цьому традиційно складні предмети, такі як хімія та фізика, потребують додаткових занять значно рідше. За даними BUKI School, на пошук репетиторів за цими напрямками припадає трохи більш як по 6% від усіх запитів. Для порівняння: такий самий показник має історія України.

Проте ситуація суттєво змінюється, коли школярі починають готуватися до ЗНО. Тут математика так само на першому місці з показником у 36%, тоді як попит на репетиторів з англійської мови знижується до 18%. На третьому і четвертому місцях українська мова та історія України з показником близько 17%. І лише слідом ідуть біологія, хімія та фізика з показниками менш як 5%.

Також у дослідженні зазначають: на репетиторів з більшості шкільних предметів найвищий попит — на старті навчання — у вересні-жовтні, а також перед іспитами — у квітні. Тоді як пік попиту на додаткові заняття з англійської мови припадає саме на літні місяці.

Поділитися цією статтею