Розвивати доброчесність та партнерські взаємини у школі — саме такою є мета проєкту «Педагогіка партнерства: практики доброчесності». Минулого року EdCamp Ukraine здійснила масштабну апробацію в закладах освіти ігрових антикорупційних інструментів проєкту USAID «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні «ВзаємоДія» та розробила буклет «Корупція чи ні? Щоденні питання щодо доброчесності, етики та протидії корупції в шкільному середовищі» Маючи такий досвід EdCamp Ukraine береться налагодити більш практичну взаємодію батьків, учителів, учнів та адміністрації закладів освіти, щоб запобігти корупційним практикам у школах. Для цього запрошують шкільні команди до участі у проєкті. 6 відібраних команд пройдуть навчання 15-18 лютого 2020 року та прийматимуть у своєму закладі менторингові візити, візьмуть участь у дослідженні поточної ситуації потреб та викликів шкільних колективів в аспекті тем корупції та педагогіки партнерства, розроблять і реалізують внутрішньошкільні ініціативи. 

Щоб долучитися до проєкту:

1. Розкажіть педколективу свого закладу про проєкт та запропонуйте подати заявку;

2. Сформуйте шкільну команду з 4 осіб – по одній особі від адміністрації закладу освіти, педагогічного колективу, батьків та учнів.

3. Заповніть онлайн-форму і спільно обговоріть її запитання. Обсяг і структура анкети сформовані так, щоб, заповнюючи її, команди могли глибше ознайомитися із концепцію проєкту.

Заявки слід надіслати до 23.59 13 грудня 2019 року, а вже 16 – 20 грудня відбудуться  телефонні співбесіди із командами закладів освіти, чиї анкети будуть відібрані у другий тур конкурсу. Результати оголосять 23 грудня на офіційній сторінці EdCamp Ukraine.

Проєкт «Педагогіка партнерства: практики доброчесності» спільно втілюють Громадська організація «ЕдКемп Україна» у партнерстві з ГО «Смарт освіта» і порталом «Нова українська школа» та за підтримки Проєкту USAID «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні «ВзаємоДія». 

Поділитися цією статтею
Автор: