Майбутні учасники Національного мультипредметного тесту, який цього року замінив зовнішнє незалежне оцінювання, мають підтвердити свою участь у тестуванні. Про це повідомили в Українському центрі оцінювання якості освіти.

Зокрема, вступники, які створили реєстраційні картки, ще не є учасниками Національного мультитесту, зауважують в УЦОЯО. Для участі в тестуванні вони мають обов’язково підтвердити бажання проходити тест на своїй інформаційній сторінці, вхід на яку доступний за номером і PIN-кодом. Опція підтвердження буде доступна пізніше у травні.

Окрім того, майбутні учасники ЗНО мають повідомити організаторів про те, у якому регіоні вони перебуватимуть у липні.

Ті учасники, які встигли отримати сертифікат учасника ЗНО, мають доступ до своєї сторінки уже зараз. Багато учасників отримали інформацію про логін і PIN-код для доступу від керівників закладів освіти, де вони навчаються.

Інші ж зареєстровані невдовзі отримають на вказаний під час реєстрації номер мобільного телефону SMS із даними для входу на інформаційну сторінку, обіцяють у Центрі оцінювання якості освіти.

Майбутніх вступників просять зберегти логін та пароль для входу на Інформаційну сторінку, які вони отримають незабаром.

Ці дані особи, які створювали реєстраційні картки учасників ЗНО, мають отримати впродовж найближчих двох-чотирьох днів у вигляді смс-повідомлення від Centr_ZNО.

У повідомленні буде зазначено прізвище потенційного учасника національного мультипредметного тесту, а також особистий логін та пароль.

Якщо ж учасники не отримають цих відомостей, то з 12 до 19 травня працюватиме спеціальна гаряча лінія, де можна буде дізнатися номер і PIN-код для доступу до інформаційної сторінки.

Вступники, які ще не зареєструвалися (тобто не сформували реєстраційну картку) упродовж періоду реєстрації (1 лютогоー19 квітня), зможуть зробити це в червні, коли відбуватиметься додатковий період формування реєстраційних карток. Вони зможуть взяти участь у додатковій сесії тестування.

Поділитися цією статтею