У зв’язку з пандемією та оголошенням карантину по всій території України соціальний проєкт 1+1 медіа «Право на освіту» Наталії Мосейчук, що займається організацією доступу до шкільного навчання маленьких пацієнтів, влаштовує для них єдину можливість у цей час навчатися — навчатися дистанційно, щоб вони могли не відставати від уроків, пройти ДПА і ЗНО, вчитися так, як це робить більшість дітей у школах зараз.
«Право на освіту» заручилися підтримкою Центру освіти «Оптіма», що надав перші 100 навчальних місць. Навчання в цій дистанційній школі відбувається відповідно до державних навчальних програм. Викладачі готові допомогти кожному учню в усьому — від переведення з іншої школи і до якісної підготовки до ЗНО та вступу до вишу.
Кураторка проєкту, ведуча ТСН на 1+1 Наталія Мосейчук говорить:
«Радію, що діджітал-навчання вже готове працювати для школяриків з наших шкіл Супергероїв, дітлахів з проєкту «Здійсни мрію» по всій Україні, і не тільки, ми вже почали реєструвати охочих дітей. Наш партнер — Центр освіти «Оптіма» — зробив дистанційне навчання можливим. І маленькі пацієнти лікарень, і ті, які на реабілітації вдома, вже користуються таким сервісом. Це розвиток та насамперед важлива психологічна підтримка наших дітей. Ми, дорослі, маємо дбати про їхнє майбутнє. Нехай коронавірус обійде стороною».
![Новини: Проєкт «Право на освіту» забезпечує онлайн-навчання для маленьких пацієнтів](https://osvitoria.media/wp-content/uploads/2020/03/Natalia_TSN.jpg)
Тепер команда проєкту «Право на освіту», яким опікується телеведуча Наталія Мосейчук, продовжить спілкування з освітянами, учнями в лікарнях, маленькими пацієнтами, які вдома, батьками, партнерами в онлайн-форматі. Команда проєкту буде дотримуватися всіх вимог закону, порад медиків та епідеміологів, і зробить максимально все заради безпеки дітей та їхніх родин.
Для дистанційного навчання дітлахів, які лікуються в лікарні або проходять курс реабілітації вдома, усе досить просто — потрібні лише ім’я, прізвище учня, адреса електронної пошти і вказати клас. Навчатися в такій школі можна з будь-якого місця світу за індивідуальним графіком, на своїй швидкості сприйняття. Далі учнем опікується вчитель-куратор. Тож, кому потрібна школа вдома чи в лікарні — звертайтеся.
Директор дистанційної школи «Оптіма» Ольга Білодід: «Дитина може отримати якісну освіту за державним стандартом, не відвідуючи безпосередньо школу. Це просто і цілком реально, єдине — це доступ до інтернету. Хочу всіх заспокоїти, без паніки! Учні успішно закінчать навчальній рік, складуть ДПА дистанційно, підготуються до ЗНО навіть в умовах карантину. Сучасне дистанційне навчання — ефективне, комфортне, захопливе та цікаве. Ми готові підтримати технічними можливостями — гаджетами тих дітей, яким це дуже потрібно».
![Новини: Проєкт «Право на освіту» забезпечує онлайн-навчання для маленьких пацієнтів](https://osvitoria.media/wp-content/uploads/2020/03/Osvita-safe-world222.jpg)
Вже перші 17 учнів — підопічних проєкту «Здійсни мрію» подали заявку і найближчими днями розпочнуть онлайн-навчання. Маленьких пацієнтів лікарень викладачі будуть розвивати, відволікати від щоденного лікувального процесу, дарувати позитивні емоції та психологічну підтримку.
Водночас і Школа Супергероїв у лікарнях перейшла на дистанційну форму навчання — улюблені вчителі на зв’язку зі своїми підопічними учнями у Києві та Житомирі в інтернеті, готується онлайн-платформа, Telegram-канал, підбирається матеріал для дистанційного навчання для всіх охочих дітей країни.
Також Наталія Мосейчук рекомендує переглянути влоги від проєкту Вища Школа Медіа 1+1, де журналісти ТСН діляться своїми секретами та досвідом журналістської справи. Найближчим часом проєкт готує кілька освітніх онлайн-заходів. Підписуйтесь і слідкуйте за новинами.
Нагадаємо, що Комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій ухвалила рішення про введення обмежувальних заходів, щоб запобігти поширенню коронавірусу. Так, усі освітні установи будуть закриті попередньо до 3 квітня, а діти будуть навчатися дистанційно. ВООЗ оголосила пандемію. Дотримуйтеся рекомендацій МОЗ та МОН.
Офіційна сторінка ведучої 1+1, кураторки проєкту Наталії Мосейчук у Facebook