ГО «Смарт освіта» запрошує учителів української мови та математики взяти участь у тренінгах для участі в кетч-ап класах. Після тренінгів освітяни зможуть доєднатися до викладання в літньому проєкті з надолуження освітніх втрат «Тепер я знаю» (кетч-ап класи). Добір педагогів для участі відбудеться на конкурсній основі.

Проєкт націлений на подолання освітніх втрат з української мови та математики для учнів, що закінчили 4–10-й класи української школи. У межах програми учні отримають те ядро знань, з яким вони зможуть комфортно перейти на наступний навчальний рівень. Робота педагогів у проєкті оплачується.

Зареєструватися для участі в тренінгах освітяни можуть за посиланням. Після обробки всіх заявок у разі потреби організатори можуть додатково провести індивідуальні зустрічі з окремими кандидатами, про що буде оголошено додатково. Після ознайомлення із заповненими формами та перегляду відео організатори залишають за собою право відмовити претендентам в участі через невідповідність вимогам та критеріям проєкту. Реєстрація відкрита до 16 квітня 20:00.

На педагогів, які пройдуть конкурсний добір, чекатиме 4 тренінги за напрямами:

  • загальна методика проведення кетч-ап класів від «Смарт освіти»;
  • цифрові навички;
  • іновативні методи викладання предмета;
  • навички психологічної підтримки.

Онлайн-заняття для освітян відбудуться 4, 11, 18 й 25 травня (щосуботи по 3–4 години залежно від напряму).

Учителі, які долучаться до програми з надолуження освітніх втрат, отримають:

  • оплачувану роботу влітку з можливістю навчання й розширення досвіду;
  • участь у проєкті, який ґрунтується на компетентнісному підході;
  • доступ до всіх методик і напрямів, які можна використовувати в подальшій роботі;
  • інструменти для подолання освітніх втрат;
  • сертифікат про підвищення кваліфікації.

Багато українських школярів нині мають прогалини в навчанні понад рік, а деякі учні потребують створення особливих умов. Саме тому проєкт «Тепер я знаю» максимально дитиноорієнтований.

Робота з учнями в межах проєкту «Тепер я знаю» орієнтовно відбудеться в червні-серпні 2024 року. Програма курсу передбачає 20 уроків з кожного предмета. Онлайн-заняття відбуватимуться в будні дні (окрім середи), у ранкові та вечірні години.

Усі школярі та школярки перед початком навчання пройдуть вхідне тестування, що допоможе організаторам, педагогам, батькам та самим дітям відстежувати навчальний прогрес і правильно організувати роботу в групах відповідно до рівня знань дітей. Заняття для дітей з ООП відбуватиметься з урахуванням їхніх особливостей і потреб.

Навчання в межах курсу проводитимуть із залученням двох онлайн-платформ — Zoom i Moodle. Учні матимуть постійний доступ до навчальних матеріалів, а тому, за потреби, зможуть ознайомитися з ними повторно чи знайти необхідну інформацію самостійно.

Усі завдання та матеріали, які автори проєкту пропонують для подолання освітніх втрат, базуються на виокремленому ядрі знань — тому базовому навчальному контенті, без якого неможливо рухатися далі. Матеріали цікаві, сучасні, а завдання спрямовані на практичне використання в реальному житті (наприклад, вивчення української мови пов’язане з роботою з текстом).

Поділитися цією статтею