5 січня розпочинається реєстрація для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні. Вартість участі залежить від місця проходження тестування. Ціни повідомили на порталі Освіта.ua.

Цього року кожен учасник зможе взяти участь лише в одному тестуванні на власний вибір. Окрім участі в пробному ЗНО кожний зареєстрований учасник зможе завантажити тестові зошити з усіх навчальних предметів з переліку предметів ЗНО 2021, пройти тестування вдома, після чого внести відповіді на спеціальний сервіс визначення результатів.

Вартість участі в пробному ЗНО в 2021 році становить від 195 до 255 грн і залежить від місця проходження тестування.

Найменша вартість пробного тестування цьогоріч буде запропонована Харківським регіональним центром оцінювання якості освіти, який обслуговує учасників Харківської, Сумської та Полтавської областей. Вартість тестування для мешканців цих регіонів — 195 грн.

Вартість тестування для учасників, які проходитимуть пробне ЗНО в Закарпатській, Івано-Франківській, Тернопільській та Чернівецькій областях, становитиме 216 грн.

Учасники пробного ЗНО з Дніпропетровської та Запорізької областей зможуть скласти тест за 222 грн.

Одеський регіональний центр пропонує учасникам Одеської та Кіровоградської областей пройти пробне ЗНО за 225 грн.

Вартість участі в одному тестуванні на території Волинської, Львівської або Рівненської областей становитиме 240 грн.

Також 240 грн коштуватиме тестування у Вінницькій, Житомирській та Хмельницькій областях.

Учні, які мешкають у столиці, а також Київський, Черкаській та Чернігівській областях, матимуть можливість пройти пробне ЗНО за 246 грн.

Вартість пробного ЗНО для учасників з Донецької та Луганської областей — 255 грн.

Фото https://ua.depositphotos.com.

Поділитися цією статтею