Платформа iLearn безкоштовно підготує випускників до Мультитесту 2022

Вебінари iLearn повертаються у новому форматі — аби підготувати випускників 2022 року до національного мультипредметного тесту (НМТ).

До війни кожен п’ятий абітурієнт в Україні готувався до ЗНО разом з iLearn. Тепер же, аби випускники 2022 року не лишились сам на сам із НМТ, «Освіторія» та ЮНІСЕФ запускають на платформі iLearn щоденні безкоштовні вебінари. Їх проводитимуть досвідчені експерти-предметники.

Перший вебінар відбудеться вже 12 травня о 17.00: заступниця директора Українського центру оцінювання якості освіти Тетяна Вакуленко розповість про всі особливості мультитесту та дасть відповіді на найпоширеніші питання.

Вебінар можна переглянути на платформі iLearn.org.ua або на YouTube-каналі за посиланням.

Наступне онлайн-заняття буде присвячено написанню мотиваційного листа, а вже за тиждень розпочнуться щоденні вебінари з трьох предметів: математики, української мови та історії України.

Невдовзі на платформі стане доступним і тренажер мультипредметного тесту, який дозволить спробувати свої сили в симуляції НМТ на прикладі тренувальних питань.

Підписуйтесь на Instagram та YouTube iLearn, щоб не пропустити анонси! Безкоштовна підготовка українських випускників до НМТ-2022 проходить за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ).

Поділитися цією статтею