ГО «Ла Страда-Україна» підрахувала звернення, що надійшли на Національну дитячу «гарячу лінію» у 2018 році. Про це повідомляється на сторінці ініціативи у Facebook.
У сукупності на лінію надійшло 12 079 дзвінків, 42% з яких — від дітей. Найбільша кількість звернень спостерігалася в грудні та травні.
Найчастіше за порадою зверталися з приводу таких проблем: безпека дітей в інтернеті (28%); насильство, жорстоке поводження з дітьми та їх комерційна експлуатація (18,5%); стосунки в родині (10%); психологічне здоров’я — самотність, страхи, суїцид (7,7%).
![Новини: Підраховано статистику звернень до Національної дитячої «гарячої лінії» у 2018](https://osvitoria.media/wp-content/uploads/2019/02/52653264_1219683181520540_3811632253696475136_n.png)
Національна дитяча «гаряча лінія» створення для проведення консультування дітей з приводу психологічних проблем, порушень прав дитини та стосунків з іншими.