EdPro підтримує Global Teacher Prize Ukraine 2020 і дарує свої надсучасні призи переможцям премії. Подати заявку на участь у Global Teacher Prize Ukraine може кожен учитель. Відзнаку започаткувала ГС «Освіторія», щоб надихати українських вчителів, адже саме вони — ключ до змін у нашому суспільстві.

Про інтерактивну панель EdPro мріють чи не в кожній школі, адже вона поєднує функції проєктора, комп’ютера, інтерактивної дошки, планшета та телевізора і керується за допомогою дотику. Це обладнання зробить захопливим і цікавим урок з будь-якого предмета, а користуватися ним можуть усі вчителі школи, адже панель легко переїжджає між кабінетами. Навчальна програма mozaBook, встановлена на пристрій, дасть змогу кожному вчителеві проілюструвати матеріал віртуальними моделями та видовищною анімацією.

10 ліцензій mozaBook CLASSROOM на цілий рік перетворять викладання предметів на круті STEAM-проєкти. Програма охоплює майже всі шкільні дисципліни, має понад 150 інтерактивних підручників, 1300 відеопрезентацій та понад 5 тисяч відео та ілюстрацій. На одній інтерактивній панелі за різними обліковими записами програмою можуть користуватися кілька педагогів, у тому числі вдома для підготовки до уроків. Педколектив школи, який отримає цей приз, зможе пройти 40-годинне практичне навчання по роботі з програмою. А професійна команда фахівців завжди на зв’язку гарячої лінії підтримки.


Взяти участь або номінувати свого вчителя можна на сайті Global Teacher Prize Ukraine


Нагадаємо, щоб підтримати українських вчителів у цей нелегкий період, компанія EdPro та Mozaik Education відкрили повний доступ до програми mozaBook і сайту з неймовірними освітніми матеріалами mozaWeb до 30 квітня для всіх вчителів, батьків та учнів України!

Поділитися цією статтею