Новий безкоштовний онлайн-курс «ProKrym: державна політика реінтеграції Криму» вже доступний на освітній онлайн-платформі «Зрозуміло»

Це просвітницький курс про історію Кримського півострова, українську політику деокупації та реінтеграції, протидію російській агресії. Ведучими курсу стали відомі українські журналісти Вадим Карп’як та Ірина Славінська.

Цей курс розроблений для:

  • державних службовців;
  • освітян;
  • громадян України, які цікавляться питаннями державної політики в контексті тимчасової окупації АР Крим та м. Севастополь.

Розробниці курсу – відомі українські експертки Дар’я Свиридова і Юлія Тищенко.

Метою нового курсу є ознайомлення слухачів із темою державної політики щодо тимчасово окупованої території АР Крим та м. Севастополь, подій та процесів, що відбуваються на півострові, а також державною політикою щодо деокупації півострова та реінтеграції громадян із цих територій.

Усі лекції курсу мають кримськотатарські субтитри.

Курс надзвичайно актуальний в контексті деокупації Кримського півострова та відновлення територіальної цілісності України в її міжнародно визнаних кордонах.

Він також сприяє формуванню спільного бачення органів державної влади щодо передумов початку тимчасової окупації, розуміння процесів, що відбуваються на тимчасово окупованій території, пріоритетів та наявних політик держави задля відновлення територіальної цілісності та напрацьованих першочергових кроків із відновлення правового поля України та прав громадян із цих територій після деокупації півострова.

Курс безкоштовний і доступний на освітній онлайн-платформі Зрозуміло! за посиланням. 

Після успішно складеного фінального тесту слухачі отримають сертифікат із 0,2 кредитами ЄКТС.

Курс розроблений у межах Проєкту «Підтримка Кримської платформи: час нагадати, що Крим – це Україна», що виконується Фондом Східна Європа за сприяння Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Долучитися
Поділитися цією статтею