«Освіторія» запрошує освітян та всіх небайдужих до сучасних реформ у навчанні наочно ознайомитися з особливостями освітньої системи Естонії в рамках поїздки до Таллінна. Це чудовий шанс не лише набути досвіду, а й відпочити із користю.

Чому саме Естонія?

Тут прекрасно уживаються пережитки радянської та здобутки європейської освіти. Школярі вирішують завдання найвищої складності краще, аніж середньостатистичний європейський школяр. Фактично відсутній розрив між доступом до освіти дітей із малозабезпечених та забезпечених сімей.

Що входить до програми?

— Ворк-шоп на тему освіти від почесного професора Тартуського університету, знакової фігури в історії становлення незалежної Естонії, інтелектуала й філософа Юло Вооглайда

— Візит до 3 естонських шкіл різних типів: державна класична, приватна та альтернативна

— Зустріч з представниками Міністерства освіти Естонії

— Розкриття секретів найвищих показників Естонії в PISA

Коли та скільки коштує?

14 – 17 листопада

Організаційний збір — 450 євро

Що входить до цієї суми?

— поселення разом зі сніданками — обіди та вечері — екскурсія Таллінном — внутрішній трансфер — ворк-шоп від Юло Вооглайда про його педагогічну модель

Переліт сплачується окремо. Обов’язкова реєстрація за формою.

Тож вперед до нових звершень! Хто з нами?

Автор:

Залишити відповідь

8 Коментарів “«Освіторія» збирає команду в освітній десант до Естонії

  1. Естонія, Таллінн, для мене завжди була мрія поїхати, познайомитись з культурою, історією. Це мрія яка живе у моєму житті вже кілька десятків років. Я працюю в школі, та мене завжди цікавило те, чого немає ні у кого в освіті. Мені подобається працювати в школі, та це не тільки приємна робота, а й ще кохання на все життя. Так я люблю свою роботу, але ж для того щоб кохання розвивалось необхідне прфесійне зростання. Саме тому я вважаю, необхідно своє кохання поєднати зі своєю мрією.

  2. Ми уже знаємо як навчають у Сингапурі, Фінляндії, а от про педагогічну систему навчання в Естонії ми нічого не знаємо. Дуже цікаво, як уживаються дві системи в навчальному просторі – радянська та західна.

  3. как преподаватель-фрилансер , имеющий большой опыт работы с “жертвами” нашей системы образования, давно хочу построить свою, альтернативную, учитывая промахи и пробелы родной системы. уверена, этот грант поможет мне систематизировать полученные знания и привнести еще больше оптимизма в мой смелый план!

  4. Естонія! Моя Батьківщина! Було б чудово потрапити через 20 років в казковий Таллінн! Там все і завжди було на вищому рівні! Цікаво порівняти ті часи коли вчилися ми! Бажаю всім успіхів!

  5. Була просто зачарована фахівцями з Нарвського коледжу Тартуського університету під час міжнародного семінару у Запоріжжі. Наша гімназія долучилась до участі в пілотному проекті МОН “Формування багатомовністі дітей та учнів: прогресивні європейські ідеї в українському контексті”, а Естонія має неперевершений досвід багатомовної освіти. Дуже цікаво було б подивитись, як це все працює… А представник Міністерства освіти та науки Естонії Ірене Кяосаар з таким захопленням та небайдужістю розповідала про систему освіти, що хотілось зробити щось, щоб і нашу систему покращити та зробити її ближчою до учня.