ГС «Освіторія» оголошує конкурс грантів для освітян на навчання в університеті Queen’s University (Канада). Онлайн-курс із підвищення кваліфікації розпочнеться наприкінці лютого і триватиме до кінця травня (усього три місяці).

Передбачено 1 грантове місце для вчителів-предметників і 2 грантові місця для вчителів початкових класів. Навчатися переможці будуть спільно з викладачами Новопечерської школи.

Навчання буде оцінюватися. Курси триватимуть 125 академічних годин. У разі успішного проходження учасники отримають сертифікат міжнародного зразка про підвищення кваліфікації.

За цей час викладачі отримають практичні знання про те, як зацікавити учнів навчанням та допомогти їм оволодіти тими навичками, які знадобляться в реальному житті.

Про те, як створити позитивне та інклюзивне навчальне середовище, розвивати в дітей критичне мислення, надихати їх до творчості, вміти приймати виклики та вчасно на них реагувати. Окрема велика тема — оцінки та методи оцінювання.

Подати заявку на участь у конкурсі грантів можна за посиланням. Обов’язкова умова для учасників — знання англійської мови на рівні не нижче Intermediate.

Прийом заявок триватиме з 12 по 15 лютого включно.

Queen’s University — державний дослідницький університет Канади, що розташований у місті Кінгстон у провінції Онтаріо. Заклад засновано в 1841 році. Університет входить у десятку найкращих університетів Канади та посідає 224 місце у світі згідно з QS World University Rankings 2018 року. У рамках вишу діють 6 великих дослідницьких центрів.

Поділитися цією статтею