ГО «Навчай для України» запрошує учнів 5-11 класів на 8-тижневе безкоштовне онлайн-навчання разом із програмою «Освітній Суп», яке допоможе підтягнути знання зі шкільних предметів.
Протягом періоду навчання (який у програмі називають «хвилею») на дитину чекають цікаві безкоштовні заняття з вчителями-тьюторами або ж студентами-менторами.
Під час реєстрації дитина зможе обрати комфортний час занять, відповідно до якого учня розподілять у групу до 10-ти або ж до 3-ох дітей.
ЗареєструватисяНа програмі доступні 9 предметів:
- українська мова,
- англійська мова,
- математика,
- фізика,
- хімія,
- біологія,
- інформатика,
- географія,
- історія.
Заняття проводять тьютори (мотивовані й прогресивні вчителі, які пройшли спеціальне навчання від Міжнародної Академії Тьюторингу) та студментори (студенти та молодь, яка проходить спеціальне навчання від ГО «Навчай для України»). Викладачі допомагають дитині визначити прогалини у знаннях, навчитися брати відповідальність за власне навчання, використовують найактуальніші інтерактивні методи освіти та люблять свою професію.

Які переваги участі в програмі для учнів?
Індивідуальна траєкторія навчання:
Програма навчання будується спеціально для дитини та її групи. Вчитель враховує наявні знання, інтереси та захоплення учнів та включає в себе саме ті теми, в яких дитині потрібно розібратися краще, щоб впевнено почуватися у подальшому на уроках у поточному класі.

Дитина впливає на те, що вивчає:
Тьюторинг покликаний йти в першу чергу за потребами учня. Під час знайомства на перших заняттях тьютор та його учні разом визначають план наступних занять, враховуючи потреби та запити кожного. Крім того, що це просто цікаво, це дозволяє дітям бути активно залученими в процес та бути впевненими, що їх бажання враховані.
Розуміння:
На уроках розбирають теми, які незрозумілі учню. Спершу учневі може здаватися, що цю тему неможливо осягнути, проте після пояснень простою мовою та цікавої практики — все стає на місця. А приклади з життя та інтересів учня дають можливість закріпити розуміння надовго.
Атмосфера:
Кожне заняття — це безпечний простір для того щоб проявлятися, креативити та знаходити рішення. У кожному занятті, крім академічної складової, є елементи гри, спілкування та обміну ідеями, і в той же час вчитель допомагає дотримуватись правил ненасильницької комунікації. Якщо приймати учнів, такими як вони є, і направити їх енергію у правильне русло — кожен знайде свої крила і віру в себе.

Спілкування:
На заняттях «Освітнього Супу» можна знайти друзів з різних частин України та різним досвідом. Це одна з тих можливостей, що дозволяє усвідомити, що ти частина великого і цікавого світу, який не обмежується школою та рідним містом.
Розвиток мʼяких навичок:
Крім надолуження знань зі шкільного предмету, участь у програмі дозволяє розвиватися і мʼяким навичкам учня, таким як планування, вміння самостійно навчатися, вміння шукати нові рішення. Після кожного заняття є невеличка рефлексія — час, де дитина має простір усвідомити чому навчилася, як почувається та які має бажання, це дозволяє не лише закріпити пройдений матеріал, а і підсилити навчику словами виражати свої думки та емоції.
Участь у програмі повністю безкоштовна.
Умови для участі:
- дитина навчається у 5-11 класах;
- родина проживає у Дніпропетровській, Запорізькій, Житомирській, Київській, Миколаївській, Одеській, Сумській, Харківській, Херсонській, Чернігівській, Луганській чи Донецькій області (або ж маєте статус ВПО зі вказаних областей).
- ви можете приєднатися на час заняття через гаджет (комп’ютер\телефон\планшет) до інтернету.
Також заохочують подаватися дітей із соціально вразливих категорій, з сімей у складних життєвих обставинах; дітей, позбавлених батьківського піклування; дітей із багатодітних родин; дітей із статусом ВПО тощо.
Що таке «Освітній Суп»?
«Навчай для України» — це громадська організація, яка працює над тим, аби кожна дитина в Україні могла реалізувати власний потенціал, незалежно від місця народження чи проживання.
Це частина глобальної організації Teach For All («Навчай для Всіх»), яка представлена у 60 країнах світу. За два роки інтенсивної роботи ми провели понад 100 000 занять, а участь у програмі взяло близько 20 000 учнів.
Програма реалізується за підтримки ЮНІСЕФ в Україні та за фінансування Глобального партнерства заради освіти (GPE).