На сайті МОН оприлюднено відповіді на поширені питання щодо підготовки до вступу на базі повної загальної середньої освіти. Їх розміщено в розділі «Поширені запитання-відповіді про вступ 2021».

«Незалежно від епідеміологічної ситуації вступна кампанія 2021 року запланована у звичному режимі лише з дотриманням карантинних обмежень. Крім того, цього року розширено категорії вступників, які можуть подавати заяви в електронній формі, що відповідає сучасним викликам. Це дозволить кожному вступнику максимально комфортно здійснити необхідні кроки для того, щоб стати студентом омріяної спеціальності та бажаного вишу», — зазначив заступник міністра освіти і науки з питань європейської інтеграції Андрій Вітренко.

Вступники, які подають заяви в електронній формі, реєструють особистий електронний кабінет на сайті https://vstup.edbo.gov.ua/. Він працюватиме під час вступної кампанії. Реєстрація електронних кабінетів вступників розпочинається 1 липня. Також можливо подання документів у паперовій формі. На сайті наведено перелік необхідних документів.

Так, повідомляється, що 2021 року приймають сертифікати ЗНО 2018, 2019, 2020 та 2021 років.

Медичну довідку для вступу подавати цього року не потрібно, якщо це окремо не зазначено в правилах вступу до конкретного вишу — тому це питання слід уточнити в приймальній комісії.

Також надано роз’яснення з таких питань:

  • що робити, якщо заклад освіти затримує видачу документа про середню (вищу) освіту;
  • скільки бюджетних місць виділено на бажану спеціальність;
  • як дізнатися, який прохідний бал на держбюджет на обрану спеціальність;
  • коли почнеться прийом документів для вступу на бакалавра (магістра медичного, фармацевтичного та ветеринарного спрямувань) і до якого числа можна буде подати заяву

та інші.

Поділитися цією статтею