Щоб відповісти на тисячу дитячих запитань, на суспільному телеканалі UA: ПЕРШИЙ стартує дитяча пізнавальна програма «Шо? Як?». Нове науково-популярне шоу познайомить юних глядачів зі світом несподіваних відкриттів і наукових експериментів. Прем’єра в неділю, 12 липня, о 8:15.

Звідки береться світло? Як бачить змія? Що можна побачити в космосі? Що таке ГМО? Про все це й багато інших цікавинок діти дізнаються з випусків програми, а також побачать, як можна провести деякі експерименти в домашніх умовах. Разом з ведучим розкривати таємниці навколишнього світу буде команда допитливих дітлахів, які допомагатимуть проводити експерименти й вивчати закони природи.

Також запрошуватимуть популяризаторів науки, які своїми розповідями наблизять юних глядачів до справжнього світу відкриттів вчених. Кожен випуск науково-популярного шоу буде присвячений новій темі.

У світ захопливої науки запрошують роботеса Юкі та її помічник, генетик і геронтолог Олександр Коляда. Разом вони пояснюватимуть з наукової точки зору природу різноманітних явищ, з якими ми стикаємося щодня, і підтверджуватимуть пояснення прикладами й практичними експериментами.

За словами менеджерки проєкту Олександри Малевич, програма «Шо? Як?» не про повчання, вона про те, що наука — це цікаво, адже вона про наше життя.

Дивитися дитячу програму «Шо? Як?» можна щонеділі о 8:15 одразу по дві серії поспіль на суспільному телеканалі UA: ПЕРШИЙ з повтором щосуботи о 8:20.

Проєкт реалізується в межах співпраці UA: Суспільне мовлення з японським суспільним мовником NHK та агентством міжнародної співпраці Японії JICA.

Фото: Анастасія Мантач, https://corp.suspilne.media

Поділитися цією статтею
Автор: