Напередодні сьомої церемонії Global Teacher Prize Ukraine ведуча телеканалу «1+1 Україна» Наталія Мосейчук спільно з відзначеними вчителями премії завітала до «Школи Супергероїв» в «Охматдиті». Зустріч відбулася з метою обміну досвідом між освітянами та вчителями, які навчають дітей при лікарнях.

Окрім телеведучої, незмінної кураторки національної премії та голови піклувальної ради державної установи «Школа Cупергероїв» Наталії Мосейчук, до заходу також доєдналися: заступниця міністра освіти і науки України, засновниця «Школи Супергероїв» Євгенія Смірнова, в.о. директора «Школи Супергероїв» Наталія Олійник, голова ГС «Освіторія» та засновниця національної премії Global Teacher Prize Ukraine Зоя Литвин.

Спершу відзначені премією вчителі, серед яких Лариса Фесенко, Петро Сітек, Вікторія Душина, Максим Гвоздецький, познайомилися з діяльністю школи та викладацьким складом, який працює з маленькими суперегероями. Згодом розділилися та парами проводили уроки для пацієнтів.

«Учительська спільнота — це історія про цілодобову підтримку, обмін досвідом, від якого народжуються нові методи й формули, співпрацю, від якої з’являються на YouTube нові відеоуроки з лабораторних робіт, це про дружбу — справжню, вічну. Тому зустріч учителів, відзначених премією Global Teacher Prize Ukraine, із суперучителями «Школи Супергероїв» — це ще одна потрібна історія про визнання вчителів не лише задля учнів, а й задля всього суспільства, особливо в умовах війни проти України», — зазначила Наталія Олійник, виконувачка обов’язків директора державної установи «Школа Супергероїв».

Нагадаємо, що 7 жовтня в ефірі загальнонаціонального марафону «Єдині новини» та на платформі кіно і телебачення «Київстар ТБ» відбулася трансляція премії Global Teacher Prize Ukraine. Цьогоріч замість одного переможця обрали п’ятьох учителів, які своїм прикладом та історіями уособлюють дошкілля, незламність, нове покоління, новаторство, вибір серцем — викладання у шпиталях, тим самим дякуючи всім освітянам, які попри війну, окупацію та тортури продовжують оберігати українську освіту, навчати дітей у бомбосховищах і турбуватися про найменших українців у дитячих садочках.

«Під час зустрічі всі присутні відчули виняткову синергію між учителями та дітьми, які надихали одне одного, створивши особливу атмосферу. Без перебільшення всі вони — справжні герої, яких об’єднує спільне прагнення до навчання та розвитку, незважаючи на складні обставини та життєві виклики», — каже керівниця проєкту Global Teacher Prize Ukraine Надія Грачова.

П’яту фіналістку, Катерину Якушевську з Миколаєва, своєю персональною номінацією «Вибір серцем» відзначила Наталія Мосейчук. Традиційно, група 1+1 media є генеральним медіапартнером події. А сам захід провели Неля Шовкопляс і Єгор Гордєєв, ведучі ранкового проєкту «Сніданок з 1+1» на телеканалах «1+1 Україна» і «ТЕТ».

Детальніше про подію, а також зустріч освітян — за цим посиланням.

Поділитися цією статтею