Болонський ярмарок дитячої книги обрав найкращі дитячі видавництва 2020 року, повідомляє Читомо. Які книги для дітей видають цьогорічні лідери галузі у світі?

Африка

African Bureau Stories (Гана)

Нове дитяче видавництво видає чудові дитячі книжки африканських письменників та ілюстраторів для дітей. З Гани до Танзанії та Південної Африки видавництво поширює сучасні історії з усього Африканського континенту.

Азія

Jieli Publishing House (Китай)

Засноване 1990 року видавництво спеціалізується на літературі для дітей та підлітків. JIELI прагне постійно експортувати оригінальні китайські шедеври та впроваджувати на внутрішній ринок бестселери та класичні твори з різних країн.

Європа

Camelozampa (Італія)

Засноване 2011 року видавництво прагне видавати свіжі та надихаючі книжки-картинки та романи, які допомагають юним читачам шукати щастя, розуміти розбіжності та усвідомлювати себе. Однією із сильних сторін видавництва є перевідкриття міжнародних шедеврів.

Північна Америка

Les 400 coups, Канада

Святкуючи 25-літній ювілей, видавництво присвячує свою діяльність виключно дитячій літературі, публікуючи ексцентричні книжки-картинки. Видавництво пропонує своїм читачам як розважальні, так і серйозні видання, а часто навіть приголомшливі книжки, що стимулюють до роздумів.

Центральна та Південна Америка

Alboroto Ediciones, Мексика

Видавництво, яке пропонує юним читачам якісні книжки, часто зосереджені на соціальних та поточних проблемах, щоб стимулювати роздуми над різними темами, такими як диктатура, міграція, соціальна інтеграція та інвалідність.

Океанія

Windy Hollow Books, Австралія

Протягом останніх 14 років видавництво видає високоякісні літературні книжки-картинки австралійських авторів та ілюстраторів. Компанія працює з відомими авторами та ілюстраторами, а також ставить собі за мету пошук та виховання нових талантів.

Читомо також повідомляє, що цього року Болонський ярмарок дитячої книги проходить онлайн. Захід триває чотири дні: з 4 по 7 травня. Деталі за посиланням.

20 українських видавництв також взяли участь у Болонському ярмарку дитячої книги, повідомляв сайт Українського інституту книги.

Поділитися цією статтею
Автор: