Як підготуватися до ЗНО якісно та безкоштовно? 26 жовтня о 17:00 на платформі iLearn розпочнуться щоденні вебінари для школярів. Під час онлайн-занять старшокласники зможуть підготуватися до ЗНО 2021 та розібрати теми з математики, української мови та літератури, історії України та англійської мови. Вебінари з провідними педагогами країни триватимуть протягом усього навчального року.

Долучитися може кожен охочий у будь-який час — достатньо зареєструватися на сайті ilearn.org.ua. Окрім вебінарів, на платформі є онлайн-курси і тренувальні завдання у форматі ЗНО. Платформа, яку розробила громадська спілка «Освіторія», повністю безкоштовна.

Розклад занять та викладачі

Математика — щопонеділка о 17:00

Викладач — Юрій Захарійченко

Юрій Захарійченко працює в Національному університеті «Києво-Могилянська академія» і є автором багатьох підручників та статей з математики. У заняттях педагог керується принципом мінімакс: за мінімальний час отримати максимум користі. Протягом його курсу на учнів чекають математичні фокуси, спецефекти, головоломки та геометрія мовою японського мистецтва орігамі.

Українська мова і література — щовівторка о 16:00

Викладач — Анастасія Бречко

Анастасія Бречко працює вчителькою української мови та літератури у школі, а ще веде YouTube-канал #будніучілки. Вона — одна з розробниць та ведуча освітнього проєкту «Enjoy the science».

Історія України — щосереди о 17:00

Викладач — Артур Бабенко

Артур Бабенко викладає й водночас досліджує історію, бере участь у конференціях, пише наукові статті. Його головна фішка — використання різних видів запам’ятовування.

Англійська мова — щочетверга о 16:00

Викладач — Аліна Коршунова

Аліна Коршунова викладає в школі англійської мови Green Country та пояснює мовні теми за допомогою прикладів і практичних завдань. На її вебінарах учні відшліфують навички письма, читання та говоріння.

Вебінари організовують ГС «Освіторія», компанія Coca‑Cola HBC Ukraine та мережа шкіл англійської мови Green Country.

iLearn — проєкт громадської спілки «Освіторія», що розвиває освіту в Україні. Це безкоштовна платформа з онлайн-курсами, тестами та вебінарами для всіх охочих успішно скласти ЗНО. Платформа гейміфікована: на iLearn можна створити свого супергероя, заробляти «ВчиБакси» та отримувати за них призи. За час існування платформи понад 80 тисяч школярів підготувалися до ЗНО.

Поділитися цією статтею