Найкращі вчителі України вестимуть на телебаченні уроки для 5–11-х класів

«Освіторія» стала партнером масштабного проєкту з дистанційного навчання. Це відеоуроки від найкращих педагогів країни. Їх транслюватимуть на головних національних та регіональних телеканалах, щоб навіть ті діти, які не мають доступу до інтернету, могли якісно навчатися упродовж карантину.

Що за проєкт?

Це загальнонаціональний освітній телепроєкт, який найближчим часом стартує в етерах найбільших українських телеканалів. Ненудні та креативні відеоуроки транслюватимуться в найзручніший для школярів час. Реалізувати частину навчання у формі телеуроків запропонував президент Володимир Зеленський.

Навіщо?

Далеко не всі діти під час дистанційного навчання мають змогу скористатись інтернетом та виконувати завдання від вчителів-предметників у Google Classroom чи Padlet. Тому цей освітній телепроєкт стане справжнім спасінням для учнів, які не мають доступу до мережі.

Для яких класів буде доступне навчання?

Ці відеоуроки розробляються для учнів 5–11-х класів. Їх проводитимуть найкращі вчителі України, яким запропонували стати на час карантину телеведучими. До слова, заняття будуть цікаві і дорослим, які на карантині хочуть вивчити щось корисне та пригадати забуте зі шкільних років.

Які навчальні дисципліни будуть доступні на ТБ?

Хімія, фізика, біологія, географія, українська мова та література, англійська мова, історія України та світу, алгебра, геометрія і навіть спортивні руханки. Їх оперативно знімають і монтують цими днями в Новопечерській школі, а детальніший репортаж та цікавинки з-за лаштунків зможете почитати в нашому наступному матеріалі.

Хто реалізує проєкт з теленавчання?

Роботу над відеоуроками веде громадська спілка «Освіторія» спільно Міністерством освіти і науки України, Офісом Президента України та Комітетом Верховної Ради з питань освіти, науки та інновацій. Локація надана Новопечерською школою.

Поділитися цією статтею