Із якими предметами цього року випускники впоралися найкраще, який відсоток рекордної успішності, а які тестування найчастіше провалювали? «Освіторія.медіа» проаналізувала поточну статистику Українського центру оцінювання якості освіти з основної сесії ЗНО 2019 і готова відповісти.

Учасники зовнішнього незалежного оцінювання з іноземних мов, хімії та української найчастіше набирали більш ніж 150 балів за рейтинговою шкалою від 100 до 200.

Близько 280 відмінників змогли отримали максимальні 200 балів. Відсотково найбільше їх з іспанської мови, хімії та математики. При цьому іноземні мови оцінювали за єдиним пороговим балом, а з французької мови нікому 200 балів за рейтингом не дісталося. А от із фізики, хоч на всі запитання правильно ніхто з учасників не відповів, та по 200 розподілили випускникам, які отримали на 1 тестовий бал менше.

Мінімальні порогові бали для вступу до вишів найкраще додали з біології, географії та французької мови.

Найбільший відсоток тих, хто не склав ЗНО, з німецької та математики. На третьому місці провальності одночасно історія України та українська мова і література — мінімальний бал не подужали по 16% випускників від загальної кількості осіб, які брали участь у цих тестуваннях.

Нагадаємо, що обов’язковими були: частина з української мови в тестуванні з мови і літератури, математика або історія України і третій предмет на вибір. Їх зараховували випускникам як державні підсумкові атестації. Дані округлені та не враховують результат розгляду апеляційних заяв.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що 190 випускників-вундеркіндів отримали по 200 балів за ЗНО.

Оновлено: 24 червня Центр оцінювання якості подав точну статистику, де йдеться про 274 випускника, які отримали по 200 балів.

http://testportal.gov.ua/
Поділитися цією статтею