1+1 media оголошують збір на 1 мільйон гривень для відновлення класу й бібліотеки «Школи Супергероїв». Допомагає в організації збору благодійний фонд «Соломʼянські котики».

«Школа Супергероїв» — державна установа з 2022 року, заснована Кабінетом Міністрів України завдяки підтримці Офісу Президента та першої леді. Зараз в Україні працює 17 освітніх центрів ДУ, що забезпечують право на освіту дітей, які перебувають на стаціонарному лікуванні в різних куточках країни.

«Сьогодні повністю зруйнований перший клас в «Охмадит», з якого почалася історія масштабування мережі Шкіл Супергероїв. Також зазнали пошкоджень бібліотека і клас для дошкільнят. Школи Супергероїв — це школи в лікарнях, які надають освіту тяжкохворим дітям, які проходять лікування діалізом, мають онкологічні захворювання, ВІЛ/СНІД і не тільки. Але пошкоджені приміщення — це не головне. Головне, що діти в класах і працівники не постраждали. Завали продовжують розбирати. І яка б зараз лють нас не переповнювала, ми маємо боротися далі. Ми відновимо не тільки цей клас, а й продовжимо розбудовувати мережу», — зазначила Євгенія Смірнова, заступниця міністра освіти і науки України та засновниця «Школи Супергероїв».

«Сьогодні зруйновано шкільний клас, де діти навчалися, залишали свої “долоньки”, зірки-побажання. Зруйновано сучасні інтерактивні комплекси, пошкоджений двадцятитисячний фонд підручників, меблі, планшети. Ми повністю були готові до навчального 2024-2025 року. Ми забезпечили дітей навчальною літературою й підручниками — все це знаходилося в бібліотеці. Але ми точно знаємо, що врятуємо щасливе дитинство, переможемо й відбудуємо ще кращу “Школу Супергероїв” в Охматдиті», — додала Наталія Жилінська, в.о директора ДУ «Школа Супергероїв».

Поки оцінюються збитки, нанесені Школі, до збору можна долучитися вже зараз: посилання на спеціальну банку в Mono від «Соломʼянських котиків». Крім того, підтримати найбільшу дитячу спеціалізовану лікарню України «Охматдит» можна за посиланням. До збору коштів для медичного закладу долучилися й телеканали, залучені до марафону «Єдині новини» — в ефірі глядачі можуть перейти за QR-кодом і зробити донат.

«Солом’янські котики» — благодійний фонд, який допомагає військовим і цивільним, оперативно реагуючи на їхні потреби. Пріоритетні напрями: тактична медицина та домедична допомога, забезпечення обладнанням для переливання крові, гуманітарне розмінування, освітня аналітика й кризове реагування.

Поділитися цією статтею