На освітній онлайн-платформі Prometheus анонсували безкоштовний курс під назвою «Навчаймось вчитись!». Курс розпочнеться в листопаді; він є офіційним україномовним перекладом курсу «Learning How to Learn: Powerful mental tools to help you master tough subjects», який можна переглянути на платформі Coursera.

Заняття охоплюватимуть такі теми як сутність навчання, особливості групування інформації, робота пам’яті та розкриття власного потенціалу. Впродовж 4 тижнів слухачам курсу про це розповідатимуть його автори Барбара Оклі та Терренс Седжновскі. 

Матеріали перекладено українською мовою спільно з Українським інститутом майбутнього та за підтримки Центру інноваційної освіти Про.Світ.

Prometheus відкриває реєстрацію на найпопулярніший у світі онлайн-курс «Навчаймось вчитись»

У День знань Prometheus разом з Українським інститутом майбутнього (Ukrainian Institute for the Future) та Центр Інноваційної Освіти "Про.Світ" відкриває реєстрацію на перекладений українською мовою найпопулярніший у світі онлайн-курс «Навчаймось вчитись» Барбари Оклі та Терренса Седжновскі!Оригінальна версія цього курсу на Coursera зібрала вже більше 2 мільйонів слухачів зі всього світу! Разом ми дізнаємось, як наш мозок використовує два абсолютно різні способи навчання та як групує інформацію. Ми поговоримо про ілюзії в навчанні та ефективні способи запам’ятовування інформації. Опануємо мистецтво не гаяти час та зануримось у наукові дослідження стосовно найефективніших способів вивчення складних тем. Завдяки цьому курсу ви зрозумієте, як покращити ваші навички навчатися новому, а отже, і все своє життя!Реєстрація на безкоштовний курс за посиланням: https://courses.prometheus.org.ua/courses/course-v1:Prometheus+LHTL101+2018_T3/about. Якщо ваша ласка, поширюйте посилання на цей курс. Дуже важливо, щоб якомога більше українців дізналися, як ефективно опановувати нові знання.

Posted by Prometheus on Saturday, September 1, 2018

Поділитися цією статтею