Там вже можна знайти демонстраційний варіант НМТ 2024, перший варіант та другий варіант.

Аби скористатися тестами, необхідно:

  • створити обліковий запис на платформі (якщо ще не зареєстровані);
  • перейти до вкладки «Курси» й вибрати навчальний курс для 10-го чи 11-го класу;
  • відкрити вкладку «НМТ-2023: другий варіант»;
  • натиснути «Переглянути курс», потім «Зареєструйтеся» — у такий спосіб ви отримаєте повний доступ до курсу для перегляду й виконання тестових завдань.

Раніше в МОН затвердили, що цьогоріч національний мультипредметний тест проведуть з 14 травня до 19 липня. Вступники складатимуть іспит із чотирьох предметів, три з яких визначено, а один — на вибір. 

«Знати та розуміти історію своєї країни, наші виклики і перемоги — це база в усі часи, а у воєнний час це також і питання національної безпеки. Водночас зробили все, щоб повідомити про обовʼязковість складання історії України як раніше. Тож уже з вересня старшокласники могли почати підготовку», — прокоментував необхідність третього обов’язкового предмета Оксен Лісовий.

До того ж Український центр оцінювання якості освіти затвердив загальні характеристики предметних тестів основного й додаткового блоків національного мультипредметного тесту 2024 року та схеми нарахування балів за виконання їхніх завдань.

Платформу Всеукраїнська школа онлайн було створено громадською спілкою «Освіторія» на замовлення Міністерства освіти і науки України, Міністерства цифрової трансформації України та державної установи «Український інститут розвитку освіти» за підтримки Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні.

Долучитися


Поділитися цією статтею