Нове українське шоу «Чарівний світ української міфології» у листопаді цього року вийде на платформі YouTube. Воно стане першою тематичною передачею про українську міфологію, міфічних героїв та їх місце в сучасному світі.

Про це повідомляють автори продукту.

Творці шоу мають на меті познайомити глядачів з унікальними персонажами рідної міфології та показати, що вони мають не менше суперсил і неймовірних історій, ніж персонажі інших міфологій чи сучасних популярних фентезі. Планується, що передача, зокрема, допоможе привернути увагу іноземної аудиторії до нашої міфології та розкрити її потенціал для сучасної світової культури.

Цікаво, що для візуалізації міфічних героїв автори проєкту використали не лише роботи художників, а й штучний інтелект. Частина персонажів, представлених у шоу, створені за допомогою програм Midjourney та DALL-E.

Шоу створено в рамках проєкту «Чарівний світ UA» за підтримки Українського культурного фонду. Автор та ведучий — письменник Нік Лисицький. Перша серія вийде 10 листопада на каналі Чарівний світ TV.

Проєкт «Чарівний світ UA» відомий тим, що займається популяризацією української міфології з 2020 року. В рамках проєкту вже здійснено візуалізацію багатьох міфічних героїв, створено мобільний додаток з доповненою реальністю та настільну гру. Проєкт реалізується за підтримки Українського культурного фонду.


Поділитися цією статтею