Інноваційна програма для підлітків та молоді UPSHIFT оголошує конкурсний набір учасників. Молодіжні команди з Донецької та Луганської областей розроблять власні проєкти та отримають можливість залучити фінансування на їхнє впровадження.

Також у межах програми учасники й учасниці зможуть:

  • отримати навички 21-го століття, такі як робота в команді, аналіз проблем та проєктний менеджмент;
  • навчитися розробляти інноваційні рішення та створити власну проєктну ідею;
  • започаткувати соціальне підприємство або громадську ініціативу;
  • отримати фінансування та менторську підтримку для реалізації свого проєкту.

До участі в UPSHIFT запрошуються команди з Луганської та Донецької областей з 3-5 учасників віком від 14 до 21 року, які прагнуть вирішувати актуальні проблеми у своїх громадах і готові до активної участі впродовж всієї програми в період з кінця жовтня 2021 року до кінця січня 2022 року.

Набір на програму триває до 17 жовтня 2021 року включно. Деталі про UPSHIFT, умови участі та заявка доступні за посиланням.

Що важливо знати, подаючись на UPSHIFT?

  • у заявці треба описати важливу для суспільства/громади/молоді проблему;
  • на етапі подання заявки не потрібно мати готове рішення або проєкт. Треба зосередитися саме на формулюванні проблеми та її негативних наслідках, а інноваційне рішення учасники/ці зможуть знайти вже під час участі у програмі;
  • крім того, важливою є мотивація команди, її готовність проявити креативність у процесі навчання в UPSHIFT та брати на себе відповідальність у процесі створення й реалізації інноваційного проєкту.

Більше про UPSHIFT можна дізнатися на сторінках програми в Фейсбук та Інстаграм.


Програма UPSHIFT втілюється Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) спільно з ГО “Фонд “Професійний розвиток Харкова” за підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку через Німецький банк розвитку (KfW) та Донецької обласної державної адміністрації.

Поділитися цією статтею