Міністерство регіонального розвитку вводить обов’язкове впровадження енергозберігаючих технологій та матеріалів під час будівництва чи реконструкції загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів. Про це повідомляє прес-служба міністерства.
«Діти перебувають у теплих приміщеннях, а, отже, менше хворіють. Крім цього, обов’язкова енергомодернізація шкіл та дитсадків збільшує мінімум на 20% строк експлуатації будівель та оновлює їх зовнішній вигляд. Наприклад, якщо строк експлуатації будівлі школи або дитсадка становить близько 100 років, то енергомодернізація продовжує їй життя ще на 25 років», — зазначив заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Лев Парцхаладзе.
Це також дозволяє економити 20-30% коштів на енергоресурси.
![Новини: Мінрегіон вводить обов’язкову енергомодернізацію шкіл і дитсадків](https://osvitoria.media/wp-content/uploads/2018/06/36257369_1801069576608733_2707379892558757888_n-e1530088180352.jpg)