Благодійний фонд savED надасть школам 10 грантів по 100 тисяч гривень на закупівлю меблів і обладнання в укриттях.

Участь у грантовій програмі «Комфортне укриття» можуть взяти школи із трьох областей (Харківська, Дніпропетровська та Миколаївська), у яких наявне відремонтоване укриття, утім не облаштоване меблями.

«Відвідуючи школи в різних куточках України, часто ми зустрічаємо ситуацію, коли коштом державної субвенції, міжнародних партнерів, меценатів чи власним коштом громаді вдалося провести ремонтні роботи в укритті школи, утім на облаштування цього приміщення меблями, технікою, а тим паче дидактикою та іншими матеріалами для навчання коштів немає. Наша грантова програма — саме для таких шкіл, ми хочемо допомогти їм наповнити укриття якісними і зручними меблями та облаштувати їх так, аби дітям комфортно було проводити там час, а не просто пересидіти тривогу», — зазначила директорка фонду savED Оленка Северенчук.

Хто може взяти участь?

  • Участь у конкурсі можуть брати школи комунальної форми власності з трьох областей — Харківська, Дніпропетровська, Миколаївська.
  • Населення громади не має перевищувати 50 тис. осіб.
  • У школі має бути облаштоване відповідно до рекомендацій МОН та ДСНС укриття (або яке в процесі облаштування) за місцевий кошт, кошт держсубвенції чи кошти міжнародних організацій або приватних меценатів.
  • Школа працюватиме офлайн чи в змішаному режимі з вересня 2023 року (є відповідний дозвіл ОВА та ДСНС).
  • У школи немає власних меблів для облаштування укриття.

Що потрібно для участі?

  • Заповнити заявку за посиланням до 4 серпня включно.
  • Додати до заявки фото готовності укриття станом на 24 липня 2023 року.

Хто може заповнити заявку від імені школи?

Участь у грантовій програмі можуть брати безпосередньо школи, тому заявку має заповнювати директор, його заступники або інший працівник школи, уповноважений керівництвом.

Терміни подання та розгляду заявок

На подання заявок школи мають 10 робочих днів — заявки savED приймає з 24 липня до 4 серпня включно.

Зареєструватися
Поділитися цією статтею