У межах щорічної національної премії для вчителів — агентів освітянських змін холдинг МХП заснував власну номінацію «Реалізація мрії вчителя». Холдинг МХП є стратегічним партнером премії Global Teacher Prize Ukraine, яку заснувала громадська спілка «Освіторія».

Вже 3 роки поспіль МХП реалізує соціальні ініціативи найкращих учителів України.

Цього року в Яготині з’явився Sky Park, що є втіленням мрії вчительки Тетяни Лугіної, а в Смілі ​​— мотузковий парк, який з’явився завдяки вчительці Наталії Голоднюк.

Тетяна Лугіна викладає в Яготинському НВК № 3 несподівану комбінацію предметів — українську мову, літературу та інформатику. Крім того, вчителька щороку разом зі своїми учнями приєднується до всесвітньої акції «Зробимо планету чистою». А ще допомагає налагоджувати дружні стосунки із сусідніми школами за допомогою різних літературних флешмобів.

Вона хотіла, щоб у дітей та молоді були публічні простори для активного та здорового дозвілля. МХП реалізував цей давній задум — у Яготині облаштовано мотузковий Sky Park.

«Я дуже хотіла, щоб у моєму місті знайшлося місце для активного дозвілля молоді. Я дякую «Освіторії», МХП та Яготинській міській раді за таку неймовірну можливість для мого рідного міста. Ви дійсно втілили мою мрію!» — поділилася радістю Тетяна Лугіна.

У 2019 році компанія втілила бажання вчительки Лесі Шевчук із Хмельницького. Спеціалізована школа, де навчається її син, отримала спеціально обладнаний шкільний автобус для перевезення дітей з порушеннями опорно-рухового апарату.

Під час церемонії вручення премії Global Teacher Prize Ukraine 2018 сертифікат на здійснення вчительської мрії було надано вчительці англійської мови з міста Сміла Черкаської області Наталії Голоднюк.

«МХП системно інвестує в розвиток громад, впроваджуючи соціально значущі зміни в малих містах і селах України. Лише за 2020 рік МХП спрямував на КСВ понад 200 млн грн. Одним з напрямів діяльності фонду «МХП-Громаді», через який реалізується корпоративно-соціальна відповідальність МХП, є створення умов для саморозвитку населення в освітній, культурній, економічній та спортивній сферах. Вчителі — агенти змін у своїй місцевості. Діють, впроваджують, намагаються змінити життя на краще. Саме тому вже четвертий рік поспіль МХП підтримує міжнародну премію Global Teacher Prize Ukraine.

Сьогодні здійснилося дві мрії в один день — ми відкрили мотузковий парк в місті Сміла та Sky Park в місті Яготин. В обох вчительок було одне бажання — змінити життя своєї громади на краще. Сподіваюсь, нам вдалося цього досягнути», — зазначив Ігор Лещенко, заступник Голови правління МХП з корпоративно-соціальної відповідальності.

«Ми, команда Global Teacher Prize Ukraine, завжди дуже натхненно читаємо вчительські мрії з анкет — і вони далеко не про особисті бажання й амбіції, а часто про краще забезпечення класу, школи чи громади. Приємно бачити, що вчителі не бояться мріяти, мріють не локально, а широко, і щиро вірять у здійснення своїх бажань. І ми дуже вдячні нашому постійному партнеру МХП за те, що мрії вчителів збуваються. А разом із тим, розвиваються цілі містечка й громади! Мотузковий парк у Смілі та Sky Park у Яготині — це реальні приклади, коли проактивні вчителі своєю працею дбають про розвиток не лише учнів своєї школи, а й свого регіону в цілому», — поділилась Ольга Нагорнюк, керівниця національної премії Global Teacher Prize Ukraine.

Поділитися цією статтею