Через карантин підлітки перенаситилися гаджетам і все більше часу приділяють своїм активним хобі. Дівчина з України опублікувала в мережі ролик, на якому зробила свій перший в житті крутий трюк на скейтборді. Її емоції в 19-секундному відео настільки живі та непідробні, що відео помітив і поділився в себе у Twitter легендарний скейтбордист і автор безлічі трюків Тоні Хоук.
«Один з небагатьох позитивних ефектів цих страшних часів — підвищений інтерес до скейтбордингу. Приємно бачити, скільки людей вчаться кататися на карантині. Вважаю, вони хочуть отримати ті ж емоції, що й ця українська дівчина, яка зробила свій перший кікфліп», — написав він у пості.
One of the few positive effects of these scary times is the increased interest in skateboarding. It’s been uplifting to see so many learning to skate in their “downtime.” I believe they’re in pursuit of the same feeling this Ukrainian girl got when she landed her first kickflip. pic.twitter.com/PSD5cLw31y
— Tony Hawk (@tonyhawk) August 4, 2020
У відповідь на пост Тоні стали надсилати сотні інших роликів з першими трюками скейтбордистів-початківців. Це справді один з небагатьох позитивних моментів пандемії.