У межах проєкту «Плюсуй українську» відбулася премʼєра нового тематичного відеоролика, що має на меті популяризацію української мови.

Так, у відео заохочують увімкнути «мовний режим» через спілкування українською мовою в громадських місцях і переналаштування всіх гаджетів. А задля захисту дітей від «русифікації» закликають дорослих обирати для малечі українськомовні книги, ігри та мультфільми. До того ж у гумористичній формі підкреслюють, що не варто боятися помилок.

«Шукайте інформацію в інтернеті, пишіть повідомлення друзям та колегам українською. Не соромтеся використовувати функцію перевірки орфографії — це не шкільна олімпіада, дискваліфікації з чату під’їзду не буде…Перейти на українську — легко. Варто лише почати»,йдеться у ролику.

Повну версію навчального відео можна переглянути на YouTube-каналах: 1+1 media, 1+1, ТСН, а також у соціальних мережах Instagram та Facebook — 1+1 media, WAW, МКІП.  До того ж у межах ініціативи «Плюсуй українську» стартував тематичний Telegram-канал, де публікуватимуться ключові новини проєкту, навчальні матеріали, відеоролики та багато іншого контенту. Канал доступний за цим посиланням.

Більше дієвих порад, пов’язаних із переходом на українську мову, а також прикладів, що мотивують, — в інтерв’ю героїв ініціативи: TikTok-блогера Андрія Шимановського, співачки LELY45, актора театру та кіно Тараса Цимбалюка, лідера гурту «Антитіла» Тараса Тополі, акторки театру, кіно та дубляжу Наталки Денисенко.

Поділитися цією статтею