Зарплати педпрацівникам підвищать на 10,4% з 1 січня і ще на 12,5% з 1 квітня (за тарифною сіткою).

Про це повідомили в МОН.

У Міністерстві зазначили, що на наступний рік на освіту загалом заклали майже на 22% більше, ніж 2023 року — 171,2 млрд грн, з них 111,8 млрд — конкрето на середню освту. Це дозволить збільшити фінансування в різних напрямах, таких як облаштування укриттів, друк підручників, підтримка Нової української школи та створення сучасних навчально-практичних центрів професійної освіти.

Додатково виділено кошти на облаштування укриттів у школах — 2,5 млрд грн, друк підручників — 1,5 млрд грн, а також субвенцію для Нової української школи у розмірі 1,5 млрд грн, спрямовану на придбання оснащення та навчальних матеріалів для 5–7-х класів, а також забезпечення 8-го пілотного класу.

Передбачено також субвенцію на шкільні автобуси — 1 млрд грн для закупівлі орієнтовно 500 шкільних автобусів, субвенцію на модернізацію харчоблоків у школах — 1,5 млрд грн, яка виділяється вперше після початку повномасштабного вторгнення росії, а також субвенцію для підтримки дітей з особливими освітніми потребами — 304,5 млн грн.

Поділитися цією статтею