МОН вивчає можливість повернення учнів молодших класів до повноформатного навчання, учнів старшої школи — до змішаної форми, за умови сприятливої санітарно-епідемічної ситуації. На цьому наголосив сьогодні, 16 січня, у своєму Telegram-каналі міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет.

«Вважаю, що принаймні молодші класи після завершення карантинних обмежень можуть повернутися до повноформатного навчання. Щодо старшої школи, то за сприятливої санітарно-епідемічної ситуації в країні буде прийнятним проведення навчання за змішаною формою», — зазначив міністр.

Він додав, що ухвалення остаточних рішень із цих питань не залежить від однієї особи — міністра освіти і науки або міністра охорони здоров’я. Обидва міністерства постійно комунікують.

«Я цілком поділяю позицію та прислухаюся до аргументів фахівців, епідеміологів, лікарів, рекомендації яких ґрунтуються на моніторингах епідемічної ситуації в країні. Саме тому МОН та МОЗ перебувають у постійній комунікації», — підкреслив Сергій Шкарлет.

Фото https://pixabay.com.

Поділитися цією статтею