МОН і профільний Комітет ВРУ працюють над тим, щоб надати засновникам закладів ширші повноваження. Про це сказав міністр освіти Сергій Шкарлет під час проведення форуму «Освіта України 2021: стратегічні цілі та пріоритетні напрями», повідомляється на сайті МОН.

За його словами, одним з важливих завдань зараз є формування ефективної мережі закладів середньої освіти в територіальних громадах.

Міністерство освіти спільно з профільним Комітетом Верховної Ради планують на законодавчому рівні розширити повноваження засновників закладів освіти під час створення мережі академічних ліцеїв.

«Пропоновані зміни до закону «Про повну загальну середню освіту», над якими працює МОН спільно з профільним Комітетом Верховної Ради України, передбачатимуть скасування обмежень повноважень сільських, селищних та місцевих рад незалежно від чисельності населення територіальних громад. Зокрема, планується розширити повноваження засновників закладів освіти при створенні мережі академічних ліцеїв», — зазначив Сергій Шкарлет.

За словами міністра, кожна дитина, яка виявить бажання навчатися в 10-му, 11-му та 12-му класі, матиме таку змогу.

Фото https://ua.depositphotos.com.

Поділитися цією статтею