«Книга-мандрівка. Україна» оголошує конкурс відео для школярів з міст та областей, що стануть «героями» нових книжок та мультфільмів — Харків, Чернігів, Суми, Запоріжжя та Миколаїв.

Творці «Книги-мандрівки. Україна» спонукають дітей досліджувати навколишній світ — місто чи край походження. Команда Books&Cartoons робить це у свій спосіб — понад 6 років створюють книжки та мультфільми про Україну, розповідають про неї для закордонної та української аудиторії у форматі едьютейнмент («вчимося розважаючись»). Тепер команда вирішила залучати до співтворення школярів.

«Чи варто говорити, наскільки важливо це зараз? Коли мільйони діток вимушено залишили свої домівки. Коли наші квітучі міста опинилися під ракетними ударами. Коли ворог намагається переписати нашу історію та змусити повірити у меншовартість українського народу», — кажуть творці проєкту.

Роботи приймають до 31 грудня 2023 року. Взяти участь можуть діти шкільного віку від 6 до 16 років, а також ВПО та ті, які зараз навчаються закордоном, — із зазначених міст та областей. Вони можуть взяти участь як командами, так і окремо.

Прочитати більше про умови конкурсу за посиланням. За оновленнями щодо конкурсу можна слідкувати у соціальних мережах Books&Cartoons.

Долучитися
Поділитися цією статтею